САНАРИС
описание услуг, телефоны и адреса организаций










ПеснеЗнайка

29.05.06 в передаче Валентины Давыденко «Образование для всех» приняла участие президент Международного клуба «ПеснеЗнайка» Н. Яновская. Она рассказала о результатах и перспективах развития Клуба, представила координаторов деятельности, его почетных членов.


21 мая 2006 г. на базе специализированной школы №34 г. Киева состоялось заседание Международного клуба "ПеснеЗнайка", которому исполнилось четыре года. На нем присутствовали координаторы деятельности и члены Клуба (известные ученые, педагоги, медики, деятели культуры и искусства, представители СМИ, а также родители и дети) из разных регионов Украины: Киева и области, Кировоградской, Черкасской, Полтавской, Житомирской областей, а также Италии.


Всеукраїнська науково-практична конференція “Сучасні технології навчання в початковій освіті”.
13-14 квітня 2006 року на базі Київського міського педагогічного університету ім. Грінченка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція “Сучасні технології навчання в початковій освіті” на якій вченими і фахівцями було окреслено основні напрямки розвитку початкової освіти. На конференції авторами були представлені різні підручники та навчальні посібники для початкової школи. Н.М. Яновська (автор проекту "ПіснеЗнайка") представила оригінальні навчальні посібники із серії "ПіснеЗнайка": “Всесвіт”, “Уроки історії”, "Чарівний світ чисел", які на сьогодні є єдиними універсальними, інтегрованими, розвиваючими, корекційно-оздоровчими навчальними посібниками для дітей.


10.04.2006 на радіо “Голос Києва” в передачі відомої журналістки Валентини Давиденко “Освіта для всіх” циклу “День столиці” прийняли участь головний редактор журналу “Педагогіка толерантності” Береговий Я.А. та Президент Міжнародного інноваційного центру гармонійного розвитку людини Яновська Н.М.


Конференції в Черкасах 31.03.2006 (в якій взяли участь фахівці і державні діячі, науковці і практики, педагоги і медики, діти і батьки) була започаткована реальна, виважена модель гармонійного розвитку не тільки дитини, а й сім’ї, і держави. Модель, в якій об’єднано зусилля усіх зазначених сторін навколо освітян, дітей та їхніх батьків. Адже більшу частину свого життя діти проводять в навчальному процесі і він формує не тільки стан їхнього інтелекту і здоров’я, а і взаємини з ровесниками і дорослими, успішність в житті. І саме вчителі та батьки в змозі поліпшити і успішність, і здоров’я дітей при умові залучення до навчально-виховного процесу ефективних технологій комфортного, розвиваючого, корекційно-оздоровчого навчання, якщо в їхньому арсеналі будуть сучасні доступні інтегровані підходи, які дозволять індивідуально підходити до кожного учня та які не збільшать навантаження на дітей і вчителів, праця яких і так є нелегкою.


В серії "ПіснеЗнайка" за участі педагогів, психологів, медиків підготовлені до друку нові навчально-корекційні посібники “Уроки історії” та "Чарівний світ чисел".


24.02.2006 р. в рамках Міжнародної акції “Гармонійна дитина – гармонійне суспільство” в Макарівському районі Київської області на базі Макарівської ЗОШ І-ІІІ ступеня №1 відбулося свято української мови “Мова наша солов’їна”.


22-23 лютого 2006 р. на базі ліцею “Оболонь” відбувся Всеукраїнський семінар “Інноваційні підходи до організації методичної роботи з педагогічними кадрами”, в роботі якого прийняли участь керівники методичних кабінетів усіх областей України. 23 лютого на семінарі було представлено інноваційну медикопедагогічну технологію – музикотерпевтичну педагогіку "ПіснеЗнайка".


6 февраля 2006 г. по приглашению популярного радиоканала Радио ЭРА-FM в прямом эфире в программе "До и после полуночи" (ведущая Наталья Хмелько) приняла участие Президент Международного инновационного центра гармоничного развития человека Наталья Яновская. Речь шла о возможностях музыко-терапевтической педагогики ПЕСНЕЗНАЙКА в формировании гармоничной личности.


30 января 2006 г. на 1-й программе Украинского радио в прямом эфире в программе "Освіта для всіх" (ведущая Валентина Давиденко) состоялась передача в которой приняла участие Президент Международного инновационного центра гармоничного развития человека Наталья Яновская.


Опубликована статья «Лечение и обучение под музыку», в которой автор статьи Наталья Кулиш делится впечатлениями от общения с детьми киевской школы № 34, которые в процессе обучения используют технологию «ПеснеЗнайка»». Она помогает им не только более легко и успешно обучаться, но и улучшает психо-эмоциональное состояние. Это особенно важно для стеснительных и неорганизованных детей.


В рамках акції “Гармонійна дитина – гармонійне суспільство” 27-28.12.2005 український досвід Міжнародного проекту “Гармонія інтелекту та здоров’я "ПіснеЗнайка" з успіхом був представлений на Всеросійському форумі “Навчання і здоров’я дітей” в Москві, який був організований Радою Федерації Федеральних Зборів Росії.


Музикотерапевтична педагогіка. В Обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників Управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації відбулася науково-практична конференція, присвячена початку Всеукраїнської акції “Гармонійна дитина – гармонійне суспільство”. Було обговорено проблеми сучасної освіти та шляхи їх розв’язання в контексті інноваційного проекту “Музикотерапевтична педагогіка – "ПіснеЗнайка".


Здоровим дітям – здорове майбутнє.
Н. М. Яновська.
У червні 2005 року в агенції “Інтерфакс-Україна” відбулася прес-конференція “Революція в педагогіці – одночасне навчання, виховання та оздоровлення дітей. Інноваційний проект “Музикотерапевтична педагогіка "ПіснеЗнайка" – перший крок до реформування освіти”. Присутні на прес-конференції представники Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров’я та Міжнародного інноваційного центру гармонійного розвитку людини обговорили з журналістами кричущі проблеми сучасної освіти та шляхи їх вирішення в контексті названого інноваційного проекту. Підтвердженням загальнодержавної важливості питань збереження здоров’я нації стало винесення їх на порядок денний пленарного засідання Верховної Ради України, присвяченого Міжнародному дню захисту дітей.


В передаче принимали участие специалисты в области образования, родители и дети. Были показаны практические примеры использования "ПеснеЗнайки" в школах города Киева, высказывались мнения о широких возможностях этой замечательной методики.


МИСТЕЦТВО НАВЧАННЯ АБО НАВЧАННЯ ЧЕРЕЗ МИСТЕЦТВО. Яновська Наталія Миколаївна.
Президент Міжнародного інноваційного центру гармонійного розвитку людини, кандидат медичних наук.

"Там, де слова безсилі, найкрасномовніше промовляє музика." П.І.Чайковський.

У червні 2005 року в агенції “Інтерфакс-Україна” відбулася прес-конференція “Революція в педагогіці – одночасне навчання, виховання та оздоровлення дітей. Інноваційний проект “Музикотерапевтична педагогіка "ПіснеЗнайка" – перший крок до реформування освіти”.


МЕЛОДІЯ НА ТЕМУ..., З ФІЗИКИ.

Шестирічна онука Любові Морозової вивчила курс з восьми тем, який містить знання про Всесвіт і навіть теми з підручника астрономії за десятий клас
. До того ж вивчила, не дуже напружуючи пам'ять, так, поміж іншим, граючись з ляльками і наспівуючи їм про зорі й планети нашої галактики.


МУЗЫКОТЕРАПИЯ УЧИТ ДЕТЕЙ ХОДИТЬ И ГОВОРИТЬ.

Врачи признали Артемку необучаемым, а с лечебными песнями он стал настоящим балаболкой и непоседой
.
Наталия СТРОКОВСКАЯ, газета "Сегодня".

Если ребенок не хочет учиться, плохо усваивает урок — это не значит, что он лентяй. Медики доказали: так неосознанно он защищает свой мозг от перегрузок и стресса. В этом корень и другой проблемы — мало школьников остаются здоровыми. Лечебную и познавательную систему обучения для малышей предложили украинские и российские ученые. Все очень просто: слушаешь песенки и узнаешь, как устроена Вселенная, и почему медведь зимой спит. Тем временем музыкотерапия снимает напряжение, ритмика настраивает на правильное дыхание и избавляет от заикания.


ПЕДАГОГИЧЕСКИЕ ПОЭМЫ.
В киевских школах и садиках уже второй год успешно внедряется медико-педагогический проект «Песнезнайка»
.
Инна Тисленко, "Газета по-киевски".

Этот проект позволяет детям любого возраста за короткое время запомнить большой объем учебной информации без психических и физических перегрузок.
«Радионяня» для беспризорных отпрысков Запись песенного варианта школьных тем по природоведению, географии и астрономии мои дети прокручивали в минувшие выходные с небольшими перерывами «на обед». Пританцовывая, подпевая и с интересом рассматривая яркие иллюстрации в энциклопедии «Всесвіт».


ГЕОГРАФІЯ ПО НОТАХ.

У дитячому садку-школі «Родзинка» навчають за унікальною методикою — за допомогою пісні
. Людмила РЯБОКОНЬ, газета «День».

Чи знаєте ви, скільки важать і як довго живуть бурі ведмеді? А чим відрізняються одна від одної білі, жовті й червоні зірки? Яка товщина земної кори? Для дітей із київської школи-садка «Родзинка» під силу відповісти не лише на ці енциклопедичні запитання, а й на багато інших, не менш складних для дітей такого юного віку. Якщо ви думаєте, що в цій дитячій установі збирають під одним дахом самих вундеркіндів, ви глибоко помиляєтеся, — там навчаються звичайні діти, але за дуже незвичайною методикою.


1..20  ::  21..40  ::  41..52


Наркология:
проф. Ю.Пакин


















© Sanaris 2005-2010. Все права защищены
Создание сайта: LND