САНАРИС
описание услуг, телефоны и адреса организаций


Шокуюча гігієна: як часто насправді треба митися.

29.09.2016Ці факти перевернуть ваш світ. Особливо, якщо ви звикли мити голову щодня і користуватись антиперспірантом зранку.

Виявляється, це неправильно і вчені вже давно розібрались у правилах особистої гігієни.

Як часто потрібно мити волосся?

Точно не щодня. Все залежить від типу шкіри: якщо вона у вас нормальна або суха, одного або двох разів на тиждень цілком достатньо.

Як часто потрібно чистити зуби?

Два рази на день. А от час доби не є важливим. Головне, щоб одне з чищень відбувалось перед сном. Адже, поки ви спите, активність слинних залоз різко знижується, отже, зуби менш захищені від карієсу.

Коли найкраще наносити антиперспірант або дезодорант?

В ідеалі - робіть це перед сном. Це дасть йому достатньо часу для закупорки потовивідних залоз до того, як по них вранці почне виходити піт.

Як часто потрібно приймати душ?

Виявляється, ми робимо це занадто часто. Насправді, душ треба приймати тільки один раз в два-три дні. Але виключенням з правил є заняття спортом і тип шкіри. Якщо у вас жирна шкіра, ідеально було б приймати душ ввечері.

Як часто потрібно користуватися зубною ниткою?

Американські стоматологи рекомендують використовувати зубну нитку один раз в день. Проте в серпні 2016 року цю інформацію було поставлено під сумнів, так як ефективність зубної нитки ніколи не досліджувалася. Може вона й взагалі неефективна.

Чи потрібно використовувати ополіскувач для порожнини рота?

Використання ополіскувача може допомогти запобігти розвитку карієсу, але це не потрібно робити відразу після чистки зубів. Та й взагалі, ця рекомендація працює тільки для деяких людей.

Як часто потрібно стригти нігті?

Звичайно, це залежить від ваших вподобань у манікюрі. Але достатньо робити це раз на тиждень або два.

Як часто потрібно чистити окуляри?

Так часто, як потрібно, щоб добре бачити. Для цього не обов'язково мати модний спрей - досить лише рідини для миття посуду і води.

Як часто потрібно міняти картридж для гоління?

Як тільки ви відчуваєте, що леза тягнуть шкіру - прийшов час для заміни картриджа.Наркология:
проф. Ю.Пакин


© Sanaris 2005-2010. Все права защищены
Создание сайта: LND